It´s Yoga, Herttoniemi. Alennus 5 tai 10 kerran korteista Herttoniemi-seuran jäsenille. 5 kerran kortti hintaan 51 euroa (normaalisti 60 e) ja 10 kerran kortti hintaan 99 euroa​ (normaalihinta 109 e)​. Kortit käytettävä kolmen kuukauden kuluessa.

Osoite on It´s Yoga, Linnanrakentajantie 4, 2 kerros, 00810 Helsinki. Lidl-myymälän ovesta sisään tai Subwayn käytävästä toiseen kerrokseen ja käytävää pitkin vasemmalle. Ota mukaan kuitti maksetusta jäsenmaksusta ja esitä se palvelua ostettaessa tai tilattaessa.

 

Nepalilainen ravintola Sunkosi. Todistamalla Herttoniemi-seuran jäsenyyden saat 10 % alennuksen a la carte ruokalistan annoksista (ei lounaasta). Osoite on Siilitie 4, pienen kävelymatkan päässä Siilitien metroasemasta. Ota mukaan kuitti maksetusta jäsenmaksusta ja esitä se palvelua ostettaessa tai tilattaessa.

 

Katso myös Herttoniemi-seuran muita jäsenetuja

Jaa